Redmi’nin yakın zamanda K30 serisine yeni bir cihazı daha dahil etmesi bekleniyor. Redmi K30 serisinde şu an itibariyle dört adet akıllı telefon mevcut. Bu seri Redmi K30, Redmi K30 5G, Redmi K30 Pro ve Redmi K30 Pro Zoom modellerini bünyesinde bulunduruyor. Ancak Redmi, bu seriye 5G destekli Redmi K30i isimli bir model eklemek istiyor.

Daha önceden yayınlanan raporlara göre bu akıllı telefon modeli, China Mobile ve Xiaomi tarafından ortaklaşa üretilen bir 5G destekli cihaz olacak. Bu cihazın 48MP sensöre sahip arka kamera kurulumu ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca akıllı telefonun yaklaşık olarak $254 fiyat etiketiyle sunulacağına dair bazı spekülasyonlar var. Yakın zamanda paylaşılan bir rapor bu cihazın aynı zamanda 120Hz tazeleme hızına sahip ekrana sahip olacağını da iddia ediyor.

5G Destekli Redmi K30i Modeli Bu Ay Tanıtılacak

Bazı raporlara göre Redmi’nin 5G destekli K30i modeli Nisan ayının sonunda resmi olarak tanıtılacak. Redmi K30i, K30 serisinin en uygun fiyatlı 5G modeli olmasına rağmen $141 dolar kadar da düşük fiyatlı olmayacak.

Bu akıllı telefon standart K30 5G modeline göre biraz daha farklı şekilde gelecek. K30 5G modeli 64MP birincil arka kamera sensörüne sahipken bu yeni model 48MP birincil arka kamera sensörü ile birlikte sunulacak.

Redmi’nin K30 5G modeli 120Hz tazeleme hızına sahip ekran ile gelirken gücünü ise Qualcomm Snapdragon 765G mobil yonga setinden alıyor. Batarya kapasitesi ise 4.500mAh ve 30W hızlı şarj özelliğini destekliyor. K30i modelinin de aşağı yukarı bu özellikler çerçevesinde sunulması bekleniyor.

“120Hz Ekranlı ve 5G Destekli Redmi K30i Modeli Geliyor” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like