Netflix dizi ve filmlerini uzaktaki arkadaşlarınızla beraber izlemek istediniz mi? Netflix Party adlı eklenti sayesinde bu isteğinizi yerine getirebileceksiniz. Bu Chrome eklenti bulunduğunuz yerden bağımsız olarak arkadaşlarınızla veya istediğiniz herhangi biri ile aynı anda dizi izlemenize olanak tanıyor.

Netflix Party, Netflix’i izlemek istediğiniz kişilere bir davet bağlantısı göndermenizi sağlıyor. Uzantının çalışması için her iki tarafta etkin bir Netflix aboneliğinin zorunlu olduğunu unutmayın.

Başlamak için uzantıyı Chrome tarayıcınıza ve arkadaşınızın tarayıcısına yükleyin. Netflix’i açın, bir dizi ya da film oynatın ve sağ üstteki Chrome menüsünde bulunan kırmızı “NP” simgesine tıklayın. Ardından “Start Party” düğmesine tıklayın. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bir bağlantı oluşturulacaktır.

“Copy Link” düğmesini kullanarak bağlantıyı kopyalayın ve arkadaşınızla paylaşın. Arkadaşınızın artık bağlantıyı Chrome’un adres çubuğuna yapıştırması ve partiye katılmak için NP simgesini tıklaması gerekiyor.

Videoyu herhangi birinin duraklatması, karşı tarafta da videoyu otomatik ve sorunsuz bir şekilde duraklatır. Uzantı ayrıca, izlediğiniz dizi veya film hakkında gerçek zamanlı olarak sohbet edebileceğiniz ve yorum yapabileceğiniz bir sohbet kutusu da sağlıyor.

Sohbet deneyimini kişiselleştirmek için avatarınızı ve takma adınızı sohbet kutusundan özelleştirebilirsiniz. Sohbet kutusu hoşunuza gitmiyorsa, Chrome menüsünde bulunan NP simgesinden “Show Chat” onay kutusunun işaretini kaldırarak gizlemeyi seçebilirsiniz.

Buraya tıklayarak Netflix Party adlı eklentiyi Chrome tarayıcınıza indirebilirsiniz.

Kaynak: 
https://beebom.com/chrome-extension-watch-netflix-remotely-friends/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like