Tanıtım tarihine kısa süre kala birçok ürünün render görüntüsünün sızdırıldığına daha önceden çok kez şahit olduk. Şimdi de Samsung‘un Galaxy Tab S7 akıllı tablet modelinin render görüntüleri ortaya çıkmış durumda. Şirketin, bu modeli yakın zamanda piyasaya sürmeyi planladığı belirtiliyor.

Samsung’un bir sonraki amiral gemisi tablet modelinin nasıl görüneceği, çevrimiçi olarak sızdırılan render görüntüleri ile belli oldu. Galaxy Tab S7’nin render görüntüleri bir önceki model olan Tab S6 ile oldukça benzer bir tasarım göreceğimizi ortaya koymaktadır.

Sızdırılan render görüntülerinden de anlaşılacağı gibi amiral gemisi bir tablet modeli olan Gaalaxy Tab S7’nin metal ve cam gövdeye sahip olduğunu görüyoruz. Cihazın arka bölümünde S Pen için bir girinti bulunuyor. Aynı zamanda yine arka tarafta LED flaşlı çift kamera kurulumu mevcut durumda.

Render görüntüleri cihazın 11 inç boyutunda bir ekrana sahip olacağını ortaya koyuyor. Daha önceki raporlar 12,4 inç boyutunda bir Galaxy Tab S7+ modelinin de tanıtılacağını iddia ediyordu. Tab S7, bir önceki modele göre daha kalın bir gövde yapısına sahip olacak.

Galaxy Tab S7 Tablet Modelinde Daha Büyük Batarya Yer Alacak!

Gövde yapısının kalınlaşmasının sebebi ise Tab S6’daki bataryaya kıyasla %10 daha büyük olan 7,760mAh kapasiteli bir bataryanın kullanılacak olmasıdır. Bunun dışında tasarım genel olarak üst ve alt kısımdaki anten hatlarında şirketin tasarım anlayışı ile paralel ilerliyor.

Samsung, akıllı telefonlarında kamera deliği tasarım anlayışını iyice benimsemiş durumda. Bundan dolayı birçok kişi tarafından bu tasarımın tablet modellerinde de kullanılması gerektiği belirtiliyor. Ancak görünen o ki Samsung, Galaxy Tab S7 modelinde kalın çerçeve olayına devam edecek. Render görüntülerine göre ön kamera sağ çerçeveye ortalanmış şekilde geliyor.

Galaxy Tab S7’nin teknik özelliklerinden bahsetmek gerekirse cihazın büyük olasılıkla Snapdragon 865 yonga seti ve 5G desteği ile geleceğini söyleyebiliriz. Cihazın fiyatlandırması ve ne zaman piyasaya sürüleceği hala belirsizliğini korumaktadır. Ancak render görüntüleri ortaya çıktıysa tabletin tanıtım tarihinin de yakında olduğu kanısına varabiliriz.

“Galaxy Tab S7 Tablet Modelinin Render Görüntüleri Sızdırıldı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like