Bu aralar oldukça merakla beklenen telefon Google Pixel 4a oldukça net resimler ile karşımızda. Ortaya çıkan bu resimde ise ilgi çekici olan şey telefonun kılıfı oldu.

Geçtiğimiz günlerde Google Pixel 4a resimleri ortaya çıkmıştı fakat bu resimler çözünürlük bakımından çokta bir şey vaat edemiyordu bizlere. Bu sebeple de telefon hakkında bilgi edilmesi oldukça zor olmuştu. Bugün çıkan yeni resimler ile telefona ait hatlar net bir şekil kazandı gözümde.

Oldukça ilginç ve örme kılıfla ile çıkan model, söylenenlere göre 5,7 veya 5,8 inçlik bir ekrana sahip olacak ve aynı zamanda günümüz akıllı telefonlarına göre daha kompakt bir tasarımla gelecek. Telefonda sol üst köşeye yerleştirilmiş delikli ekrandaki kamera gözlerden kaçmıyor.

Resimlerine baktığımız Google Pixel 4a oldukça sade bir tasarıma sahip bundan sebep Google bu sade tasarım ile doğru bir noktaya parmak basmış. Telefonun arka kısmı oldukça sade ve güzel duruyor kare şeklindeki bir kameraya ortada bulunan yuvarlak parmak izi okuyucu eşlik etmekte. Ortaya konulan parmak izi tarayıcı ile telefonun yüksek yenileme oranlı bir OLED ekranı desteklemeyeceği düşünülüyor. Tabii ki bu özelliğin olmaması telefonun uygun fiyata sahip olduğu düşünülünce anlayışla karşılanabilir.

İşte Google Pixel 4a Özellikleri

Donanım bakımından telefon dünyadaki en hızlı akıllı telefon gibi bir ödüle sahip olamayacak fakat işi yinede kolayca halledebilecek. Bundan önceki sızıntılara bakacak olursak modelin Snapdragon 730 veya Snapdragon 765 yongası ile çıkma ihtimalinin bir hayli yüksek olduğu belirtilmiş durumda. Bu modelin lansmanı ise Google’ın çevrimiçi tabanlı I/O açılış konuşması ile tanıtılacak. Bütün söylentiler doğru ise uygun fiyatlı ve güzel özelliklere sahip bir telefon Google tarafından kullanıcıların karşısına çıkarılacak.

Bu haber hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizim ile paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like