Huawei, 10 Eylül tarihinde Huawei Geliştirici Konferansı 2020 etkinliğini düzenleyecek. Şirket bu etkinlikte EMUI 11 sürümünü de piyasaya sürecek. Huawei, tanıtıma sadece birkaç gün kala yeni EMUI 11 arayüz sürümünün ilk tanıtımını paylaştı. Tanıtım, EMUI 11’in yeni ve kesintisiz bağlantılı cihazları bir araya getireceğini gösteriyor.

Çinli teknoloji devi, EMUI 11 ile ilgili ilk tanıtım görselini resmi Weibo üzerinden paylaştı. Huawei’nin paylaştığı gönderide “Hayal gücüne kanatlar ekleyin, cep telefonları sadece cep telefonları değildir. Başka ne olabilir?” yazıyordu. Bu da aslında şu anlama geliyor; Huawei, uzun zamandır ekosisteminin bir arada toplayıp sorunsun bir hale getirmeye çalışıyor. Yani yeni güncelleme ile bu büyük adım atılacak olabilir.

EMUI 11 Sürümü, Birçok Ekosistem Ürününü Birbirine Bağlayacak

Paylaşılan tanıtıma göre yeni EMUI sürümü birçok akıllı ev ürününü, akıllı telefonunuz ile eşleyebileceğiniz ve cihazları birbirine bağlayabileceğiniz bir ara yüze dönüştürecek. Akıllı telefonların bir telefondan daha fazlası olduğuna vurgu yapan şirketin yaklaşan etkinlikte nasıl bir sunum yapacağını merakla ve heyecanla bekliyoruz.

Huawei’nin tüketici yazılımı departmanının başındaki Wabg Chenglu’ya göre EMUI 11, EMUI 10 sürümü ile karşılaştırıldığı zaman önemli ölçüde yenilikler ve farklılıklar içerecektir. Bu sürüm, revizyonları beraberinde getiren büyük bir güncelleme olacaktır. UI tasarımı ve daha fazlası bu tanıtımda Huawei kullanıcılarına sunulacak.

EMUI 11 sürümünün piyasaya sürülmesinin ardından Huawei, bu güncellemesi alacak cihazların listesini ve beta test bilgilerini açıklayacak. Huawei, EMUI 10.1 özelliklerini test etmek için Huawei P40, Mate 30 serisi ve MatePad Pro kullanıcılarına test sürümleri göndermişti. Şirket yeni EMUI 11 sürümünde de büyük ihtimalle ilk beta sürümlerini bu cihazlar için yayınlayacaktır.

Huawei, EMUI 11 sürümünün yanı sıra HarmonyOS, Huawei Mobil Hizmetler (HMS) için yeni kitler, yeni dizüstü bilgisayarlar, yeni giyilebilir ürünler ve daha fazlasını Huawei Geliştirici Konferansı 2020 etkinliğinde müşterilerin ve teknoloji tutkunlarının beğenisine sunacak.

“Huawei, EMUI 11 Sürümünü 10 Eylül Tarihinde Piyasaya Sürecek” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like