Huawei, akıllı telefon modellerinin yanı sıra piyasaya sürdüğü yeni tablet modelleriyle de başarılı işler ortaya koyuyor. Şirket şimdi de Huawei Enjoy Tablet 2 isimli yeni akıllı tablet modelini tanıttı. Güzel özelliklere sahip olan bu cihaza, bu yazımızda yakından bakacağız ve tüm özelliklerini sizlere sunacağız.

Huawei Enjoy Tablet 2 Özellikleri

Huawei’nin yeni tableti çok ince olmayan ancak çok da kalın olmayan çerçevelere sahip bir ekran ile geliyor. Bu ekranda çentik veya kamera deliği bulunmuyor. Cihazın daha geniş olan çerçevesinde bir ön kamera bulunuyor. Arka tarafa baktığımızda ise köşede bir kamera modülünün yer aldığını görmekteyiz.

Enjoy Tablet 2 modeli 10,1 inç boyutunda ve 1920 x 1200 piksel çözünürlüğünde bir ekran ile geliyor. Bu büyük ekranın piksel yoğunluğu değeri ise 224ppi olarak karşımıza çıkıyor. Cihazında önünde 2MP f/2.4 değerinde özçekim kamerası yer alırken arka bölümde ise 5MP f/2.2 değerinde arka kamera kullanıcılara sunulmaktadır.

Akıllı tablet 5.100mAh kapasiteli bir batarya ile karşımıza çıkıyor. Huawei, bu batarya ile birlikte 10W şarj desteğini de sunuyor. 450 gram ağırlığında olan bu tablet, 3,5mm kulaklık girişini barındırmaya devam ediyor. Huawei, yeni tabletini Champagne Gold ve Dark Blue olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile satışa sunuyor.

Bu cihaz gücünü Huawei’nin Kirin 710A yonga setinden alıyor. Orta seviye olan bu yonga setine ek olarak 4GB RAM seçeneği sunuluyor. Tablette 64GB ve 128GB olmak üzere iki adet depolama alanı seçeneği bulunuyor. Bunula birlikte cihazın hem LTE hem de WiFi varyantları satın alınabiliyor. Cihaz kutusundan en son ara yüz sürümü olan EMUI 10.1 ile çıkıyor.

Huawei Enjoy Tablet 2 Fiyatı

  • 4GB RAM + 64GB depolama: $228 (Wi-Fi)
  • 4GB RAM + 128GB depolama: $256 (Wi-Fi)
  • 4GB RAM + 64GB depolama: $256 (LTE)
  • 4GB RAM + 128GB depolama: $285 (LTE)

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like