Birçok rekabetçi firma tarafından çok farklı oyun türleri için geliştirilen kablosuz gaming mouse modelleri arasında seçim yapmak pek çok profesyonel oyuncu için zor olabiliyor. Bu nedenle, oyuncuların rekabetçi oyunlarda en iyi performansı elde etmelerine yardımcı olmak için şirketler benzersiz oyun fareleri geliştiriyor. Popüler oyun aksesuarı üreticisi olan Razer, kısa süre önce profesyonel oyuncuları hedefleyen Razer Naga Pro kablosuz oyuncu mouse modelini tanıttı.

Razer Naga Pro Özellikleri

Razer, yeni modeli ile birlikte oyuncuların kendi oyun tarzlarına göre özelleştirebilecekleri tek bir fare modeli sunmayı hedeflemektedir. Şirketin Naga Pro isimli yeni modeli, kısa süre önce piyasaya sürüldü. Kablosuz oyuncu mouse modeli, üç adet yan plaka ile birlikte geliyor. Kablosuz teknolojisine sahip olan cihaz farklı şekillerde özelleştirilebiliyor.

İster DOTA gibi MOBA oyunlarını ister World of Warcraft gibi MMO oyunlarını oynayın, Naga Pro modeli oynadığınız her tür rekabetçi oyun için mükemmel düğme kurulumunu size sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle farklı oyunlar için farklı kombinasyonlar ayarlayarak cihazı her türlü oyunda rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Naga Pro modelini satın alan kullanıcılar, farklı düğme düzenine sahip üç ek yan plakaya sahip olacaklar. Bu plakalardan biri, Valorant ve CS:GO gbi taktik FPS oyunları için mükemmel olan iki düğmeli bir düzen sunuyor. İkinci plaka, MOBA ve Battle Royale türündeki oyunlar için altı düğmeli bir düzen sunarken son plaka ise MMO ve RTS türündeki oyunlar için on iki düğmeli bir düzen ile birlikte gelmektedir.

Değiştirilebilir plakaların yanı sıra Naga Pro, 20.000 DPi sensör olan Focus+ optik sensöre sahiptir. Kablosuz oyuncu faresi, gelişmiş sensörün yanı sıra içinde farenin farklı yüzeylerde kullanıldığında kendini ayarlamasını sağlayan akıllı izleme teknolojisi ile birlikte gelir. Bununla birlikte gecikmeyi önemli ölçüde azaltan HyperSpeed Wireless teknolojisini de desteklemektedir. Razer’ın belirttiğine göre bu teknoloji, Naga Pro modelini segmentindeki diğer modellerden %25 oranında daha hızlı ve verimli kılıyor.

Razer Naga Pro Fiyatı

Çok fazla sayıda ve farklı türlerde rekabetçi oyunlar oynayan bir oyuncu iseniz bu model tam da sizin için tasarlanmış bir gaming mouse modelidir. Cihazı Razer’ın internet sitesi üzerinden veya yetkili satıcılar aracılığıyla $149,99 gibi bir fiyat etiketi ile satın alabilirsiniz.

“Razer Naga Pro Özelleştirilebilir Kablosuz Gaming Mouse Tanıtıldı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like