Realme, 25 Haziran tarihinde Hindistan’da düzenleyeceği çevrimiçi bir etkinlikte yeni X3 modelini duyuracak. Ancak şirketin akıllı telefon pazarına sürmek için geliştirdiği tek akıllı telefonu bu değil. Realme Malezya ekibi tarafından yapılan bir duyuruda, Realme C11 isminde ve MediaTek’in Helio G35 yonga setine sahip akıllı telefon modeli tanıtılacağı da belirtildi.

Bu yonga setini dünyada ilk kez kullanan akıllı telefon Realme’nin C11 modeli olacaktır. Realme Malezya, bu duyuru resmi Facebook hesabı üzerinden yaptı. Şirketin Malezya ekibi, bu yazıda cihazın isminden bahsetmedi. Ancak Malezya’daki teknoloji medyasında ortaya çıkan haberlere göre şirketin yeni modeli Realme C11 olarak isimlendirilecek.

Realme tarafından paylaşılan bu duyuruda ayrıca Realme C11’in arka yüzeyini gözler önüne seren bir görsel de mevcuttu. Bu görsel, Realme’nin yeni bir tasarım anlayışını bu cihazda denediğini ortaya koyuyor. Paylaşımda kameranın olduğu bölüm kapatıldığı için ne yazık ki cihazın kaç adet arka kamera sensörüne sahip olacağını bilmiyoruz.

Realme, henüz C11 modelinin diğer detaylarını açıklamadı ancak akıllı telefon Çin’de bir batarya sertifikasyon listesinde ortaya çıktı. RMX2185 model numarasına sahip olan bu cihaz, 5.000mAh kapasiteli büyük bir bataryaya sahip olacaktır. Ayrıca şarj konusunda ise 10W şarj hızı sunulacaktır.

“Realme C11 Modeli, Helio G35 Yonga Setiyle Yakında Geliyor” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like