Samsung, oldukça yakın bir zaman içerisinde yeni Galaxy M51 isimli akıllı telefon modeli ile karşımıza çıkacak. Bu modelle ilgili söylentiler Mart ayından beri çıkıyordu. En sın sızıntıya göre akıllı telefon Qualcomm’un Snapdragon 730 yonga setine sahip olacak. Bunun yanı sıra cihazın 7.000mAh kapasiteli devasa bir batarya ile birlikte müşterilerin beğenisine sunulacağı söyleniyor.

Akıllı telefonun 6,67 inç boyutunda ve Full HD+ çözünürlüğünde bir ekran ile geleceği belirtiliyor. Bununla birlikte cihazın 64MP ana kameraları arka kamera kurulumuna sahip olacağı söyleniyor. Kısa süre ince Galaxy M51 modeli olduğu düşünülen SM-M515F model numaralı bir cihaz Geekbench üzerinde 8GB RAM ve 25W hızlı şarj destekli bataryası ile ortaya çıktı.

Samsung, bu modelle özellikle Rusya ve Hindistan gibi pazarları hedeflemektedir. Ancak ortaya çıkan raporlara göre şirket yaklaşan akıllı telefon modelini daha geniş bir ülke yelpazesinde satışa sunacak. Bununla birlikte sahip olduğu batarya kapasitesi sayesinde uzun süre kullanım ömrü seven ve şarja takmayı sevmeyen kişiler ilk hedef olacaktır.

Böyle yüksek kapasiteli bir cihaza sahip olunca doğal olarak farklı istekler de olmuyor değil. Bu isteklerden biri de kablosuz kulaklık veya akıllı saat gibi ürünleri ters kablosuz şarj özelliği ile birlikte cihazın üstüne koyup şarj etmektir. Samsung, orta sınıf özelliklere sahip bu cihazına bu özelliği koyar mı bilemiyoruz ancak ters kablosuz şarj özelliği Galaxy M51 modelinde olursa gerçekten çok iyi olur.

“Samsung Galaxy M51 Modeli, 7.000mAh Kapasiteli Bataryayla Gelecek” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like