Samsung, yaklaşan amiral gemisi akıllı telefon serisindeki modellerin özelliklerini ve tasarımını gizli tutmayı başaramadı. 14 Ocak 2021 tarihinde tanıtılacak olan modellerin neredeyse tüm ayrıntıları şimdiden sızdırılmış durumda. Hatta bazı modellerin dört bir yanını gösteren videolar da gördük. Şimdi ise Samsung Galaxy S21 duvar kağıtlarını indirebileceğimiz bir yöntem ortaya çıktı.

Android akıllı telefonunuzun ana ekranında farklı duvar kağıtlarını denemeyi seviyorsanız Samsung’un yeni duvar kağıtları tam size göredir. Galaxy S21 modellerinde kullanılan bu duvar kağıtlarını yazı içerisinde paylaşacağımız indirme bağlantısı üzerinden indirebileceksiniz. Farklı pastel renkli desenleri içeren bu duvar kağıtları, Twitter üzerinde paylaşımlar yapan Rydah isimli kullanıcı tarafından derlendi ve kullanıcıların indirebileceği bir dosya haline dönüştürüldü.

Bu duvar kağıdı sızıntısı, daha önce karşımıza çıkmamış bir kişiden geliyor ancak bu duvar kağıtlarının Samsung’un yakında çıkacak olan Galaxy S21, Galaxy S21 + ve Galaxy S21 Ultra modellerinde resmi olarak kullanılacağı gerçeğini değiştirmiyor. Çünkü bu duvar kağıdı tasarımları daha önceden sızdırılan render görüntüleri ile birlikte görmüştük. Bu da zaten görsellerin gerçek olduğunu doğruluyor. Galaxy S21 duvar kağıtlarını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S21 Duvar Kağıtlarını Buradan İndirin

Akıllı telefonunuzda Galaxy S21 duvar kağıtlarını kullanmak istiyorsanız, bu Google Drive bağlantısı üzerinden yüksek çözünürlüklü dosyaları indirebilirsiniz. Bu bağlantı çalışmazsa, söz konusu duvar kağıtlarını alternatif olarak bu bağlantı üzerinden de indirebilirsiniz.

Duvar kağıtlarının yanı sıra Galaxy S21 serisinin Avrupa satış fiyatları da bugün ortaya çıktı. Sızıntıya göre Galaxy S21 modeli 849 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Galaxy S21 Plus ve S21 Ultra modellerinin başlangıç fiyatı ise sırasıyla 1.040 Euro ve 1.399 Euro olarak belirtilmektedir. 14 Ocak’ta tanıtılacak olan modeller, amiral gemisi özelliklerle birlikte gelecek.

“Samsung Galaxy S21 Duvar Kağıtlarını Buradan İndirin” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like