Samsung, Galaxy S20 serisinin tanıtım etkinliğinde Koreli müzik grubu BTS’ye bağlanmıştı. Daha sonrasında ise bunun sıradan bir pazarlama işbirliğinden ziyade çok daha fazlası olduğu ortaya çıktı. Geçtiğimiz hafta, Güney Koreli teknoloji devinin BTS ile ortaklık yaparak Galaxy S20+ BTS Edition isminde özel bir akıllı telefon tanıtmayı planladığı belirtildi.

Şimdi ise yaklaşmakta olan bu özel seri Galaxy S20+ modelinin basın render görüntüleri ortaya çıktı. Bu görüntüler akıllı telefonlar ile yaptığı paylaşımlar ile popüler olan leakster Evan Blass tarafından paylaşıldı.

Paylaşılan görsellere baktığımızda BTS logosuna sahip olan cihazın yine BTS’ye özel bir duvar kağıdı ile geldiğini görüyoruz. Mor renkli gövdeye sahip olan cihazın duvar kağıdında ayrıca müzik grubunun yedi üyesini tasvir eden yedi yıldızlı bir takımyıldızı var.

Arka bölümünde BTS grubuna özel detaylar yerleştirilen cihazın kamera modülünde bir mor renkli kalp bulunuyor. Bu özel Galaxy sürümü, muhtemelen Galaxy Z Flip’in mor rengi ve Galaxy S9’un lila rengi arasında bir renk ile karşımıza çıkacak.

Galaxy S20+ BTS Edition’ın özellikleri standart modeldeki özellikler ile muhtemelen aynı olacaktır. QHD+ çözünürlüğe sahip, 6.7 inç boyutunda Super AMOLED bir ekran ile gelecektir. 120Hz yenileme hızına sahip olan bu ekran aynı zamanda bir kamera deliğine de sahiptir.

4K 60fps video kaydı gerçekleştirebilen 10MP özçekim kamerasına sahip olacak olan cihaz, arka bölümde ise dörtlü kamera kurulumu ile gelecek. Bu dörtlü kamera kurulumu ise 12MP + 64MP + 12MP + 3D ToF sensör olarak sunulacaktır. Bunun dışında cihazın hızlı şarj desteğine sahip 4,500mAh kapasiteli batarya ile geleceğini söyleyebiliriz.

Samsung, ayrıca BTS Edition olarak özel bir Galaxy Buds+ modeli de piyasaya sürecek. Bu iki özel cihazın ne zaman piyasaya sürüleceği belirsizliğini koruyor. Akıllı telefonun ve kablosuz kulaklığın fiyatlarının ise henüz belli olmadığını söyleyelim.

“Galaxy S20+ BTS Edition Modelinin Basın Görselleri Sızdırıldı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like