Honor, haftalardır Hunter Gaming Laptop modeli için çeşitli tanıtımlar yayınlamaya devam ediyor. Şirket son olarak 16 Eylül’de Çin’de düzenleyeceği etkinlikle birlikte yeni oyun dizüstü bilgisayarını tanıtacağını duyurmuştu. Uzun süren bekleyiş sona ererken şirket aynı zamanda Honor Watch GS Pro ve Honor Watch ES akıllı saat modellerini de IFA 2020 fuarında müşterilerin beğenisine sunmuş durumda.

Her neyse, Honor Hunter dizüstü oyun bilgisayarı modeli zaten bir süredir bazı sızıntılar ile detaylanıyor. Marka yöneticileri tarafından da yaklaşan cihaz hakkında çeşitli özellikler ve tanıtımlar paylaşılıyor. Bu nedenle Honor’un Hunter oyun dizüstü bilgisayarı hakkında bazı teknik özellikleri biliyoruz ve bu özellikleri sizlere aktarıyor olacağız.

Dizüstü bilgisayar modelinin çevresinde RGB LED aydınlatmalar bulunan ve süper spor arabalardan ilham alan havalandırma tasarımına sahip olması bekleniyor. Yayınlanan bir teaser videosu, cihazın Intel Core i7 işlemci tarafından destekleneceğini ortaya çıkardı. Ancak Xiaomi’nin Redmi G Gaming modeli gibi bir Core i5 işlemcili versiyonu da mevcut olabilir. Ayrıca cihazın iyi bir termal performansa sahip olacağının da altını çizelim.

Honor’un yaklaşan dizüstü bilgisayar modeli, iki farklı işlemci yapılandırması ile FRD-WFD9 ve FRD-WDG9 model numaralarıyla Honor Hunter V700 olarak piyasaya sürülebilir. Öte yandan oyun bilgisayarının tanıtım görselinde yer alan Honor Watch GS Pro ve Honor Watch ES modelleri de Avrupa için IFA 2020 fuarında lanse edilen cihazlar ile tamamen aynı olabilir.

Tanıtım etkinliği, Eylül ayının üçüncü haftasında düzenlenecek. Henüz önümüzde yeni bilgiler öğrenebileceğimiz birkaç gün daha var. Bu nedenle lansman tarihi yaklaştıkça yeni bilgiler ve tanıtım görselleri, videoları ortaya çıkacaktır. Honor’un yaklaşan oyun odaklı dizüstü bilgisayarı tanıtıldığı zaman yine Teknobuk.com üzerinden sizinle paylaşıyor olacağız.

“Honor Hunter Gaming Laptop Modeli, 16 Eylül’de Çin’de Tanıtılacak” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like