Huawei, yakın zamanda amiral gemisi P40 serisinin tanıtım etkinliğini çevrimiçi olarak düzenleyecek. Şirketin bu yeni amiral gemileri birinci sınıf özelliklerle birlikte gelecek. Telefonlar ayrıca Çin’de önemli bir siber güvenlik sertifikası da alan en son EMUI 10.1 sürümü ile çalışacaklar.

Yeni bir rapora göre EMUI 10.1, Çin Siber Güvenlik İnceleme Teknolojisi ve Sertifikasyon Merkezi’nden yeni bir güvenlik sertifikası aldı. Bu sertifika, akıllı telefon yazılımları için oldukça önemli bir siber güvenlik standardıdır. EMUI 10.1 için alınan sertifika EAL4+ (Değerlendirme Güvencesi Seviyesi) sertifikasıdır. Bu yaygın bir ölçüttür ve ürün belirtilen uluslararası güvenlik önlemleri standartlarını karşıladığı zaman bu derecelendirmeler sağlanır.

EMUI, Android işletim sistemli Huawei telefonlar için tasarlanan özel bir arayüzdür. EMUI 10.1, yayınlandığı zaman GPU Turbo, Huawei Mobil Servisleri, çeşitli sistem iyileştirmeleri ve çok daha fazlasını beraberinde getirecektir. Ayrıca bunlara ek olarak P40 serisinde daha fazla özelliğin de bizlere sunulacağını düşünüyoruz.

P40 serisinde cihazın ön tarafını tamamen kaplayan bir ekrana sahip olması bekleniyor. Buna istinaden EMUI 10.1’in bazı özelliklerde bu ekrandan faydalanması bekleniyor. Ne yazık ki, arayüzün yeni sürümü ile ilgili çok ince ayrıntılara sahip değiliz. Daha fazla yenilik için yaklaşan tanıtım etkinliğini beklemek zorundayız. Lansmanda tanıtılan tüm cihazların detaylarını da yine sizler için sitemizde yayınlayacağız.

Bu haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like