Beko ve Arçelik özel teknik servis ekibi; yıpranmış ya da hasar görmüş beyaz eşyalarınızı ve tüm Beko ve Arçelik marka teknolojik ürünlerinizi en kısa sürede eski haline kavuşturuyor ve siz değerli müşterilerine sunuyor. Sizlerin güveni ve memnuniyeti sayesinde yılları devirmiş bulunuyoruz. Bu sektörde köklü ve güvenilir bir firma olarak biliniyoruz ve bu imajı zedeleyecek herhangi olumsuz bir davranışta bulunmuyoruz.

Profesyonel Hizmet İçin; Özel Arçelik Servis Çayırova

Gerçekleştirdiğimiz servis hizmetleri son teknolojiden faydalanılarak ve profesyonel isimlerden tarafından yapılıyor. Gelen taleplere en kısa sürede cevap veren çağrı merkezi ekiplerimiz, teknikerlerimizle sürekli olarak bağlantı halinde. Gelen talebi en yakın ekibe iletiyor ve zaman konusunda hızlı davranıyor.

Beyaz Eşyalarınız Arçelik Servisleri Güvencesinde!

Adresi alan ekiplerimiz zaten sizlere yakın bölgelerde gezici olarak bulunuyor. Bölge analizlerimiz sayesinde servis ağlarımızı en doğru ve en ideal noktalara sabitledik. Eksik olduğumuz bölgeleri ise teker teker takip edip bu bölgelere takviye ekipler gönderiyoruz. Tecrübeyi pratiklikle bütünleştiren ve harmanlayan uzman teknikerlerimiz tüm soru ve sorunlarınıza da cevap ve çözüm üretiyor. Ürün kullanımında yaşadığınız sıkıntıları en aza indirgiyor ve bu konuda sizlere teorik olarak da destek oluyor.

Meydana gelebilecek olası kazalarda yıpranan ürünleriniz bizlerin güvencesi altında. Teknikerlerimiz eğitimli ve bu sektörde parmakla gösterilen kişilerdir. Yaptığımız işi severek yapıyor ve kullanıcılarımızın fikirleri doğrultusunda servis hizmetlerimize en doğru şekilde yön vermeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir