Realme X50 Pro Player Edition modeli, 25 Mayıs tarihinde şirketin düzenleyeceği etkinlik ile tanıtılacak. Bu etkinlikte bu modelle birlikte toplamda 8 ürün tanıtılacak. Daha önceki raporlar Realme X50 Pro Player Edition modelinin bazı özelliklerini zaten ortaya koymuştu. Ancak şimdi, bu modelin tüm özellikleri TENAA üzerinde listelendi ve karşımıza çıktı!

TENAA listesine baktığımızda Realme X50 Pro Player Edition modelinin standart Realme X50 Pro ile temel olarak aynı özelliklere sahip olduğunu görüyoruz. Ancak oyun odaklı olan versiyonun kamera konusunda diğer modele göre biraz daha zayıf kaldığı ortaya çıkıyor.

Realme X50 Pro Player Edition, TENAA listesinde kırmızı renk seçeneği ile görülüyor. Ancak muhtemelen sadece bu renk ile sınırlı kalmayacak ve siyah, gümüş, beyaz gibi renk seçenekleri de sunulacaktır. Akıllı telefon 209 gram ağırlığında iken boyutları ise 159 x 74.2 x 8.9mm olarak karşımıza çıkmaktadır.

Cihaz, 1080x 2400 piksel çözünürlüğünde ve 6.44 inç boyutunda FullHD+ AMOLED ekran ile gelecek. Bu ekranın sol üst köşesinde ise çift kamera için delik bulunacak. Cihazın çift ön kamerası ise 16 megapiksel geniş açılı ve 2 megapiksel derinlik kamerası olarak sunulacaktır.

Realme X50 Pro Player Edition’ın arka bölümünde ise 48MP + 8MP + 2MP + 2MP olmak üzere dörtlü kamera kurulumu yer alacak. Standart X50 Pro modelinde ise bu kurulum 64MP + 12MP + 8MP + 2MP olarak sunulmuştu. Yani bu kısımda üç sensörün oyun odaklı cihaz için gerilediğini görmekteyiz.

Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 865 yonga setinden alacak olan Player Edition modeli, 12GB’a kadar RAM desteğine sahip olacak. Depolama alanı konusunda ise şirket 512GB’a kadar dahili depolama seçeneği sunacak. Android 10 işletim sistemine sahip olan telefon RealmeUI özelleştirilmiş arayüzü de bünyesinde barındıracak. Cihazın 4.200mAh kapasiteli bataryası olacak. Bunun yanında 65W hızlı şarj desteği ile gelmesi beklenmektedir.

“Realme X50 Pro Player Edition Modeli, Tüm Özellikleriyle TENAA’da Listelendi!” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like