Samsung, Galaxy M51 isimli yeni bir orta sınıf akıllı telefon modeli tanıtmaya hazırlanıyor. Şirketin yaklaşan modeli ile alakalı son zamanlarda oldukça sık yeni sızıntılar ortaya çıkmaya başladı. Bazı sızıntılar cihazın tasarımını ortaya koyarken bazıları ise akıllı telefonun sahip olduğu teknik özellikleri ortaya çıkarıyor. Bugün gelen yeni bilgiler cihazın sahip olduğu teknik özelliklerden bazıları doğruladı.

Galaxy M51 modelinin teknik özellikleri Google Play Console listesinde listelendi ve doğrulanmış oldu. Bu liste, yaklaşan modelin bazı özelliklerini bizlere sunuyor. Listeye göre şirketin orta sınıf akıllı telefon modeli gücünü Qualcomm’un Snapdragon 730 yonga setinden alacak. Bununla birlikte cihazın ekranının üst bölümünde ortalanmış olarak bir kamera deliği yer alacak.

Galaxy M51 modelinin Google Play Console listesinde ortaya çıkması, cihazın geliştirme aşamasının tamamlandığını ve lansmana sayılı günün kaldığını ortaya koyuyor. Bununla beraber listede yer alan diğer bilgiler arasında cihazın 8GB RAM ile birlikte geleceği de bulunuyor. FullHD+ ekrana sahip olan model, kutusundan Android 10 işletim sistemi tabanlı en son One UI sürümü ile birlikte çıkacaktır.

Cihazın FullHD+ olarak belirtilen ekranı 1080 x 2400 piksel çözünürlüğünde olacak. Ayrıca bu ekranın inç başına piksel yoğunluğu 420ppi değeri olarak belirtilmektedir. Bu şık tasarımlı orta sınıf model sahip olduğu özellikler ile kendi fiyat aralığındaki modeller arasında önce çıkabilir. Bu da Samsung’un işine gelecektir çünkü satış sayılarında önemli bir artış yaşayabilir.

Google Play Console listesinde akıllı telefonun tanıtım tarihine dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Bununla birlikte fiyat etiketi konusunda da bir veri yer almıyor. Samsung Galaxy M51 modeli ile alakalı yeni bilgiler gün geçtikçe gelmeye devam ediyor. Bu bilgiler geldikçe biz de sizlere aktarmaya ve sizleri bu konuda bilgilendirmeye devam edeceğiz.

“Samsung Galaxy M51 Modeli, Google Play Console Listesinde Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like