Alarko Klima Arızaları ve Çözümleri konusunda yeterli bilgiye ve tecrübeye sahibiz. Bu konularda uzman olan ekibimiz her türlü klima sorunları için sizlere kesin çözüm önerileri sunmaktadır. Alarko klimalar oldukça kaliteli ürünleri ile bilinir. Fakat her elektronik cihaz gibi belli bir zaman sonra arıza yapabilir. Bizler servis olarak klimalarınızda kurulum, montaj, bakım, tamir ve parça değişimi konularında yardımcı olmaktayız.

Klima Çözüm personelleri bu işlerle ilgili ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Klima montajlarınız büyük bir dikkatle yapılarak onların verimli çalışması sağlanmaktadır. Adres değişikliği yaşamak zorunda kalanlar klima sökme ve takma konusunda bizlerden yardım alabilirler. Bilinçsizce yapılan klima montajlarının cihazınıza fayda değil zarar getireceği unutulmamalıdır.

Klimalarınızın sıcak ya da soğuk hava üflememesi durumları, gazının eksilmesi, su akıtması ya da diğer problemlerde bizi arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Sizlere hemen ulaşarak sorunlarınızı çözmekteyiz. Klimalardaki arıza kodları onun hangi parçasında arıza olduğunu sizlere bildirir. Bizler Alarko Klima Servisi olarak sorunların çözülmesi için çalışmaktayız. Daha fazla ayrıntıya klimacozum.com internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir