Samsung‘un 2020 yılının ikinci yarısında Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2 modellerini duyurması bekleniyor. Birkaç rapora göre, şirket bu yılki Galaxy Note Unpacked etkinliğini 5 Ağustos’ta düzenleyebilir. Bu etkinliğin çevrimiçi olarak düzenleneceği belirtiliyor.

Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2 modellerine dair birkaç haftadır birçok söylenti ve spekülasyon ortaya çıktı. Birçok popüler akıllı telefon sızıntıcıları tarafından çeşitli Galaxy Note 20 tasarımı paylaşımları karşımıza çıktı.

Hatta Samsung’un amiral gemisi kalemli modelinin 3D CAD görüntüleri bile paylaşıldı. Ne kadar doğru ne kadar yanlış tanıtım etkinliğinde elbette göreceğiz. Bunun dışında yeni nesil Galaxy Fold modeli ile alakalı bazı detaylar da yavaş yavaş şekillenmeye başlamış durumda.

Samsung, yeni katlanabilir telefon modelinde daha dayanıklı bir menteşe sistemi ve daha dayanıklı bir esnek ekran kullanacak. Bu cihaza dair daha fazla ayrıntı ilerleyen günlerde elbet sızdırılacaktır.

Söylentilere göre Galaxy Note 20 modeli, 120Hz tazeleme hızına sahip 6.9 inç boyutunda AMOLED ekrana sahip olacak. Bunun dışında geçen sene Plus olarak tanıtılan modelin bu sene Ultra takısıyla tanıtılacağı söyleniyor.

Ayrıca bu cihazın 108MP birincil kamera, 12MP ultra geniş açılı kamera ve 50x dijital yakınlaştırma özelliği olan 13MP telefoto kameradan oluşan üçlü kamera modülüne sahip olacağı belirtiliyor.

Galaxy Fold 2 modelinin ise 120Hz çözünürlüğe sahip 7.59 inç boyutunda bir ekran ile geleceği söyleniyor. Bu ekran boyutu tabii ki cihazın açılmış halinde olacak. Ayrıca S Pen desteği göreceğiz gibi duruyor. Cihazın ön ekranı ise 6.32 inç boyutunda olacak.

“Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2, 5 Ağustos Tarihinde Tanıtılabilir” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like